התנדבות

עמותת לב אוהב חרטה על דיגלה להשקיע ולתת משאבים לקידום תחום ההתנדבות בעמותה.

אנו רואים תחום זה כמטרת על חברתית הבאה לתרום לשינוי חברתי תוך הקמת רשת חברתית פעילה המשלבת אוכלוסיות חזקות במתן עשיה משותפת עם אוכלוסיות מוחלשות. יצירת אחדות המקדמת את ערכי ההתנדבות, מעורבות, אחריות, אכפתיות אזרחית ותרומה לקהילה כדרך חיים.

ההבנה שיש ביכולתנו לשנות יצרה שינוי תפיסה, ולא רק כאנשים פרטיים גם חברות מסחריות רבות מגדירות בלב הקוד של עשיתן, את תרומתן לקהילה. המחשבה שעומדת מאחורי אותן הגדרות היא שהחברות שמתפרנסות מהקהילה, מחזירות לה על ידי פעילויות של התנדבויות חברתיות בפעילויות פרטניות של עובדיהן במגוון שותפויות ופרוייקטים בשכונות.

לב אוהב עובדת בשיתוף פעולה עם חברת איתוראן, שלמה סיקס, מגדל וריסקיפיי. מטרתנו לגייס עוד חברות פרטיות ולהרחיב את תחום האחריות התאגידית.

לב אוהב פועלת למען העצמה ושיפור איכות חיים של מאות ילדים בשכונות מוחלשות ברחבי הארץ. אנו נותנים מענה אמיתי לצרכים ולציפיות של המתנדבים והמילגאים ע"י מתן יחס אישי, מסלולי הכשרה, מסלולי קידום, מיקסום יכולות וכישורים, גמישות ומבחר תפקידי התנדבות וזאת ע"י התווית מדיניות, בניית סטנדרטים מקצועיים, עקרונות עבודה ,הטמעה ובקרה על ישומם.

לב אוהב מקיימת שת"פ עם מלגאי אונ' עברית, שנקר,הבנתחומי ועוד.

ניר שרצקי, ממייסדי העמותה ומנכ"ל חברת איתורן, מסביר כיצד להעצים את הארגון ע״י יצירת משמעות אצל העובדים.

עזרו לנו לחולל שינוי ולייצר משמעות אצלכם בארגון

השאירו פרטים ואנחנו נדאג לכל השאר